تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
لوله بازكني چيست
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :shabnamnet
تاريخ: 1397/7/8  ساعت: ۲۲

لوله بازكني

يكي از مشكلاتي كه ممكن است روزي سراغ ما نيز آيد گرفتگي لوله هاي منزل و يا محل كار ما مي باشد. گرفتگي لوله ممكن است دلايل مختلفي داشته باشد و در قسمت هاي مختلفي از منزل نمود پيدا كند. از جمله اين بخش ها ميتوان به سرويس بهداشتي ، حمام ، سينك ظرفشويي و حتي كف شوي كف آشپزخانه و حياط اشاره كرد.

معمولا اصلي ترين نشانه ي گرفتگي لوله زماني پديدار مي شود كه آنقدر آب در لوله جمع ميشود تا از يك منشا مانند دريچه ي حمام و يا سرويس بهداشتي خارج شده و وارد محيط منزل ما شود. ديدن اينگونه صحنه ها در بسياري از مواقع حالت خوش و مناسبي نداشته و باب ميل هيچ كس نيست از اين رو بسياري از افراد بلافاصله اقداماتي را به جهت رفع گرفتگي لوله انجام ميدهند. يكي از اين راهكارها اين است كه خود دست به كار باز كردن لوله در منزل بزنيد و راهكار ديگر تماس با فردي متخصص در زمينه لوله باز كني مي باشد كه در ادامه هر دو روش را توضيح خواهيم داد.

 

لوله بازكني در منزل

مطمئنا پس از ديدن صحنه ي بالا آمدن آب از دريچه هاي خروج آب منزل خودتان دست به كار ميشويد تا گرفتگي لوله را بر طرف نماييد، اين كار عموما به كمك تلمبه هاي دستي صورت ميگيرد. طرز كار تلمبه هاي دستي به اين صورت است كه به كمك هواي فشرده اي كه در زير كلاهك تلمبه قرار ميگيرد به سطح آب فشار آورده و اين فشار در مسير لوله تكرار ميشود تا به مانعي كه مسير آب را مسدود كرده است برخورد كرده و باعث جا به جايي و در نهايت باز كردن مسير ميشود. معمولا توصيه ميشود ۱۰ الي ۲۰ بار به صورت مداوم از تلمبه استفاده نماييد. اين روش تنها براي مواقعي مثمر ثمر خواهد بود كه جسمي كه باعث گرفتگي لوله شده است كوك و يا قابل انحلال در آب باشد. اما اگر اينگونه نبود مي بايست چكار كرد؟

تماس با شركت لوله بازكني راه حلي آسان و بي دردسر

در صورتي كه منزل و يا محل كار شما دچار گرفتگي لوله شد و شما به تنهايي و با استفاده از وسايل دمه دستي و سطح اولي نتوانستيد نسبت به بر طرف كردن گرفتگي آن اقدام كنيد مي بايست با لوله بازكني تماس حاصل نماييد. پس از تماس با لوله بازكني فرد يا افرادي كه تخصص و تجربه ي لازمه را در امر لوله بازكني دارند به منزل و يا محل كار شما آمده و به كمك دستگاه هاي مكانيكي و پيشرفته اي كه دارند به لوله بازكني منزل شما مشغول ميشوند.

در صورتي كه گرفتگي لوله شما از نوع يك باشد به كمك همين دستگاه هاي مكانيكي پيشرفته گرفتگي لوله شما رفع و و وضعيت مسير لوله به حالت قبل باز ميگردد. اين در حالي است كه گاهي ممكن است گرفتگي لوله شما از نوع دوم بوده و جسمي كه مسير لوله را سد كرده است آنقدر بزرگ بوده باشد كه به كمك دستگاه هاي مكانيكي نتوان آنرا خورد و يا به بيرون كشيد، در اين صورت فرد لوله بازكن با كسب اجازه از مالك اقدام به شكافتن مسير لوله نموده و سعي ميكند تا با از جا دراوردن بخش گرفتار شده ي لوله ي به صورت دستي نسبت به خارج نمودن جسم مذكور اقدام نمايد.

البته اين نكته را بايد توجه داشت كه استفاده از روش دوم بسيار كم اتفاق افتاده و در ۹۰ درصد مواقع كار به كمك دستگاه هاي مكانيكي به خوبي پيش خواهد رفت.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ